Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/935

Przed Sądem

Ziemia Kłodzka. Dziś, w 3 rocznicę łamania Konstytucji przez Prezydenta Dudę spotkaliśmy się przed Sądem Rejonowym. Jesteśmy przekonani, że kropla drąży skałę, że świadomość Polek i Polaków jest coraz większa, więc o niszczeniu demokracji trzeba mówić głośno, trzeba edukować i manifestować.

Prezydent Duda zamiast być strażnikiem Konstytucji, na którą przysięgał ją łamie. Pierwsza Dama ... dziś zapytałam, a my mamy Pierwszą Damę?
Mamy. Jest niema, ale za to przebrana. Nie stanęła w obronie kobiet, rodzin i niepełnosprawnych - stanęła w obronie swojego męża w KFC, który z PISem niszczy najważniejszy akt prawny w Polsce.
Ta prezydentura czarnymi literami wpisze się w historię. Dziś zamiast Prezydenta my, Obywatelki i Obywatele musimy bronić Konstytucji.

#MonikaWielichowska
#Wielichowska
#WolneSądy
#3lataPAD
#3latahańby
#PIS
#Konstytucja #Kłodzko #DolnyŚląsk
#ZiemiaKłodzka

Galeria

{gallery}935{/gallery}
Ostatnio zmieniany czwartek, 09 sierpień 2018 08:13
(0 głosów)