Marta Müller

Marta Müller

❤ Dobra robota! Orkiestra gra 26 lat ! ❤

Pamiętajcie: WOŚP łączy, nie dzieli. Kiedy gra Orkiestra jest zimno, ale w sercach jest gorąco, jest uśmiech, jest życzliwość i chęć zrobienia czegoś dobrego wspólnie. Tak wygląda społeczeństwo obywatelskie. To dobry i jasny dzień.

W sprawie powtarzających się ataków na tle narodowościowym, na przykładzie Ośrodka Kultury Muzułmańskiej w Warszawie

W ostatnim czasie na warszawskiej Ochocie doszło do ataku na tle narodowościowym. Nieznani sprawcy zdewastowali Ośrodek Kultury Muzułmańskiej. Przedstawiciele Ośrodka Kultury Muzułmańskiej, wcześniej wielokrotnie otrzymywali pogróżki m.in. przez telefon, za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz portali społecznościowych. Pracownicy placówki wysyłali apele do polskich władz z prośbą o pomoc.

W sprawie braku szkoleń antydyskryminacyjnych dla Policji

Jak donoszą media, resort spraw wewnętrznych i administracji usunął punkty dotyczące przestępstw z nienawiści, działań antydyskryminacyjnych i tolerancji z wytycznych, przygotowanych jako zalecenia dla policjantów i przesłanych do komendantów wojewódzkich.

Biznesowe Spotkanie Noworoczne

8 stycznia br. Poseł na Sejm RP Monika Wielichowska uczestniczyła w Biznesowym Spotkaniu Noworocznym Wójta Gminy Kłodzko.

Spotkanie Noworoczne UTW

7 stycznia br. Poseł na Sejm RP Monika Wielichowska uczestniczyła w spotkaniu noworocznym UTW.

55. Posiedzenie Sejmu RP

We wtorek 9 stycznia br. rozpocznie się 55. posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej.

Ostatnie interpelacje

W ostatnim czasie Poseł na Sejm RP Monika Wielichowska – Pełnomocnik do Spraw Równego Traktowania w Gabinecie Cieni, złożyła interpelacje:

Podziękowanie

Poseł Monika Wielichowska otrzymała podziękowanie od pani Sylwii Spurek Zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich ds. Równego Traktowania za zaangażowanie się w akcję #trzymamstronekobiet w ramach kampanii 16 Dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet.

Piękna uroczystość szkolna w Wambierzycach

We wtorek 19 grudnia br. Poseł na Sejm RP Monika Wielichowska uczestniczyła w uroczystości z okazji nadania imienia Ks. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego Szkole Podstawowej w Wambierzycach.

Pięknych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu, aby czas ten był źródłem radości i spotkań z najbliższymi.
Życzę Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego głębokich i radosnych przeżyć.
Z wyrazami szacunku
Monika Wielichowska
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Subskrybuj to źródło RSS